Objednávka velkoplošných fotografií

Největší nabídka fotografií Ostravy a okolí!
Z tohoto webu si můžete vybrat v současné době přes 12.000 autorských fotografií Borise Rennera.

1.CENÍK FOTOGRAFIÍ

Ceny fotografií Vám sdělíme na základě Vaší poptávky. Fotografie dodáváme především v elektronické formě (data pro tisk).


K cenám všech fotek bude započítáno ještě DPH 21%2. ZPŮSOB ÚHRADY

Předem bezhotovostně převodem z účtu (pro tento způsob platby nás kontaktujte na ostravaci@ostravaci.cz)
Ceny jsou uvedeny bez DPH.
IČ: 48425583 , DIČ: CZ6501180213 , Ostravaci.cz – Boris Renner, Oty Pavla 872/23, 721 00 Ostrava 21

*Obchodní podmínky
Kupující musí před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat jestli opravdu došlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dní od převzetí zboží.
Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky:

  • Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve e-mailem na adresu ostravaci@ostravaci.cz. jaké zboží reklamujete důvod reklamace termín nákupu
  • Záruční doba činí 24 měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit (v původním obalu v případě že je obal současti výrobku) včetně dokladu o jeho zakoupení. V případě zjištění výrobní vady bude zboží vyměněno kus za kus, pokud toto zboží už není skladem bude zákazníkovi vrácena peněžní částka. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného a balného. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu/převzetí zboží.