Doba už je tako, že kaj jaki blbec se vydovo svojum knižke. Regaly v knichobchodach plne kaj jakigo žanru, od mapy až po erotyke. Každy je včil spisovatel, rymista abo šefkuchař a jak žech čitol že i tyn Laďa Hruška z Novy mo už svojum kuchařke (tež zajimave děcka…bo vy obyčejni luďe stě mu napisali recepty vašich maminek, babiček, švagrovych a švigermuter co idě uvařiť aji bez chechtaku a un to ynym okopčil, cosi z tego uvařil na Novje a už je odbornik). Pravda nadivanym kužičkam těžko konkurovať. 

 

No nic pravil žech se: „Synku nima možne, že jak ty se dva roki snažiš vydať jakésik to počteničko s fotkami, že jak hledoš marnje sponzora, tak že to nědokažeš?“ A pak žech se pravil, že třa doba už pokročla tak, že ludě něchcum aby se jim na knižke prušilo na nočnim stolku abo v knihovničce, že už něchcum furt dovať na knižke pozor aby nepopučili okraje stranek nebo nevyžduchli hrnek s turkym do knižki. Tak mě napadlo vydať to svoji dilko  ELEKTRONICKI.  No a jak to dopadlo se možetě podivať na

 

http://www.bezvydavatele.cz/book.php?Id=708

 

kaj je možně kupiť se knižke s 22 přibjehami a 50 fotkami za bratru 99 kaček. V anketě tu klikotě, že se jum kupitě, tak nězapumnitě zaserfovať i na www.bezvydavatele.cz a jak to tam něnajdětě, tak je to v kategorii HUMOR a  autor, to žech je jo, tam je nazvany DŘISTAŘ.

 

Recept jenoduchy jak na domaci piškoty od Ladika. Tuž šup, šup a napiště mi třa tu na ostravaci.cz nebo na havlaskovi.cz nebo přimo na vebje s tum knižkum do recenze, jak se vum to podobalo.

 

Zdarec-palec, fajny vikend, fajny podzim a dobře počteničko Vam šickim od hercny přeje Dřistař